Marta_Photos_40Nazywam się Marta Doros. W 2001r uzyskałam tytuł magistra na wydziale Fizjoterapii AWF we Wrocławiu. Od 12 lat pracuję jako terapeuta.

W swojej pracy wykorzystuję wiele nowoczesnych metod usprawniania łącząc je ze sobą tak by uzyskać najlepszy efekt terapeutyczny.

Jestem:

  • dyplomowanym terapeutą OMT ortopedycznej terapii manualnej wg Kaltenborna i Evjantha
  • dyplomowanym terapeutą metody PNF (proprioceptywne nerwowomięśniowe torowanie )
  • dyplomowanym terapeutą metody FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz)
  • instruktorem masażu Shantala
  • terapeutą kinesiotapingu

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Rehabilitacja jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją, która daje mi wiele radości. Sama jestem osobą aktywną kocham taniec, praktykuję ashtanga yogę, pływam, jeżdżę na nartach, bez ruchu nie wyobrażam sobie życia, dlatego staram się zrobić wszystko, aby moi Pacjenci jak najszybciej wrócili do pełnej sprawności.

Opinie pacjentów

Jacek, 25 lat

Dzięki fachowej pomocy p. Marty moje kolano po kontuzji jest sprawne i mogłem wrócić do sportu.

Andrzej, 45 lat

Ogromna wiedza, doświadczenie oraz unikalne podejście do pacjenta. Pani Marta postawiła mnie na nogi po dość ciężkim wypadku komunikacyjnym. Pięknie Dziękuję i gorąco polecam.

Jadwiga, 57 lat

Pani Marta sprawiła, że to co było niemożliwe stało się możliwe i po długim czasie siedzenia w 4 ścianach znowu mogę chodzić na spacery.

Gabriela, 51 lat

Rehabilitantka godna polecenia. Profesjonalne podejście do pracy, poprzedzone dokładnym wywiadem na temat dolegliwości i oczekiwań osoby rehabilitowanej. Jasno sprecyzowany plan ćwiczeń dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, modyfikowany w zależności od postępów, ukierunkowany na osiągnięcie wyznaczonych celów, z uwzględnieniem bieżących zaleceń lekarskich. Miłe, pełne empatii podejście w trakcie każdego spotkania. Jeszcze raz szczerze polecam 🙂